تبلیغات
فروشگاه اینترنتی پرنیا - Windows XP Professional SP3 2009

Windows XP Professional SP3 2009

+

كتاب نرم افزارهای كاربردی

آخرین نسخه ویندوز اكس پی سرویس پك 3

با تمامی آپدیت ها تا ماه مارس 2009 !

تجربه ای جدید و متفاوت از مایكروسافت

قیمت : 6000   تومان

هر ماه آپدیت های امنیتی و مهمی برای رفع باگ ها و ایراد ها و حفره های پیدا شده امنیتی طی آن ماه از سوی شركت مایكروسافت ارائه می شود كه كاربران برای استفاده ای امن از سیستم عامل خود، می بایست از تمامی این آپدیت ها و به اصطلاح Hotfix های امنیتی و نرم افزاری ارائه شده از سوی مایكروسافت استفاده كنند .

از آنجا كه اكثر كاربران سیستم عامل ویندوز ویندوزشان Genuine و قابل آپدیت نیست و آن دسته از كاربران نیز كه از ویندوزهای Genuine و یا اورجینال استفاده می كنند سرعت بالا اینترنت برای آپدیت كردن ویندوز خود را ندارند، بر آن شدیم تا هر ماه آخرین نسخه Windows XP Service Pack 3 را با آخرین آپدیت های رسمی منتشر شده مایكروسافت تا آن ماه را در اختیار كاربران بگذاریم .

Windows XP Professional SP3 Corporate March 2009 آخرین نسخه ویندوز اكس پی سروپس پك 3 با تمامی آپدیت ها تا ماه مارس 2009 است .

- سورس اصلی این ویندوز نسخه Corporate و سازمانی اورجینال Windows XP Service Pack 3 است كه برای نصب تنها به یك شماره سریال نیاز دارد.

- Internet Explorer 7 با تمامی آپدیت های جدید و همچنین Windows Media Player 11 با آپدیت هایش از جمله نرم افزارهاییست كه برخلاف نسخه اصلی Service Pack 3، در این نسخه قرار داده شده است .

 

توضیحات بسیار كاملتر در بخش های مختلف ویندوز به خصوص بخش های امنیتی برای كمك به كاربران

ویژگی های كلی Microsoft Windows XP Service Pack 3 در قیاس با Service Pack 2 :

- برخورداری از تمامی آپدیت ها و بهبود های امنیتی و نرم افزاری سیستم عامل ویندوز اكس پی كه طی این 4 سال مرحله به مرحله عیب یابی و رفع شده را همراه با تعدادی ویژگی های جدید و مفید ویندوز ویستا و حتی ویندوز سرور 2008 داراست . ( مایكروسافت از زمان عرضه Service Pack2 تا Service Pack3 صدها آپدیت و عیب یاب یا Patch عرضه كرده است )

- ویژگی Backporting موجود در ویندوز ویستا كه برای مشكل حفره های امنیتی نرم افزارهای قدیمی بسیار مفید است.

- ویژگی Network Access Protection كه در دو سیستم عامل ویندوز سرور 2008 و ویندوز ویستا گنجانده شده بود و تكنولوژی جدید مایكروسافت برای كنترل دسترسی یك سیستم در شبكه از لحاظ سلامتی و در دست داشتن دیگر امكانات كنترلیست .

سفارش کالا

 

 

 

 

 

 


نوشته شده توسط پرهام توانا در پنجشنبه 16 اردیبهشت 1389 ساعت 09:58 ب.ظ | لینک ثابت | نظرات ()